Take Your Leadership Further

Your Creativity Does Matter

Instalacja monitoringu wizyjnego CCTVWykonujemy kompleksowo:

– montaż monitoringu wizyjnego w domu
– montaż monitoringu wizyjnego w biurze
– montaż monitoringu wizyjnego w sklepie
– montaż monitoringu wizyjnego w firmie
– montaż monitoringu wizyjnego na halach przemysłowych
– montaż monitoringu wizyjnego terenów zewnętrznych

Możliwa jest instalacja monitoringu IP z transmisją obrazu online przez wi-fi lub kabel oraz montaż tradycyjnego monitoringu wizyjnego CCTV. Kamery IP to nowocześniejsze rozwiązanie, dzięki któremu możemy się pozbyć większości okablowania. Obraz z takiego monitoringu będzie można oglądać nawet na smartfonie w odległej lokalizacji.Monitoring IP jest najnowocześniejszą technologią kamer do budowania systemów monitoringu CCTV.

W ofercie naszej firmy znajdują się wysokiej klasy rejestratory sieciowe, kamery, systemy magazynowania, przesyłu wizji i zasilania w telewizji IP, umożliwiające efektywne działanie monitoringu.
Zachęcamy do zapoznania się z proponowanym przez nas rozwiązaniami.

Monitoring IP to dziś najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o telewizję przemysłową CCTV.
Wykorzystanie skrętki internetowej zamiast kabla koncentrycznego, czyni systemy IP bardziej atrakcyjnymi dla użytkowników końcowych.
Możliwość podglądu obrazu na żywo, za pomocą komputera lub smartfona, doskonała jakość obrazu oraz instalacja na już istniejącej infrastrukturze to tylko niektóre z wielu zalet monitoringu IP.

Oferujemy sprzedaż oraz montaż monitoringu IP na terenie całej Warszawy, Legionowa i w pobliskich miejscowościach

W ofercie firmy Funker IT Solutions znajdują się kamery oraz rejestratory przeznaczone do budowy systemu telewizji przemysłowej IP.

Posiadamy rejestratory IP: 4-, 8-, 16-, 32- i 128- kanałowe, a także kilka rodzajów kamer IP zewnętrznych i wewnętrznych; między innymi kamery obrotowe, tubowe, kompaktowe oraz kopułkowe o różnych parametrach.


Monitoring IP jest najnowocześniejszą technologią kamer do budowania systemów monitoringu CCTV W ofercie naszej firmy znajdują się wysokiej klasy rejestratory sieciowe, kamery, systemy magazynowania, przesyłu wizji i zasilania w telewizji IP, umożliwiające efektywne działanie monitoringu.

Zachęcamy do zapoznania się z proponowanym przez nas rozwiązaniami. Przy instalacji monitoringu IP mamy podgląd z każdego miejsca świata.Zajmujemy się instalacjami kamer na wszelkich obiektach. Poczynając od prostej instalacji monitoringu na domach mieszkalnych po montaż monitoringu IP firm, hal widowiskowych czy osiedli mieszkalnych.
O szczegółach naszej usługi montażu monitoringu wizyjnego w Legionowie chętnie opowiemy Państwu na spotkaniu, telefonicznie w lub przez maila. Zapraszamy do kontaktu: 509 284 567Zakładanie monitoringu w Legionowie w domu i mieszkaniu

Oferujemy instalację monitoringu dla szkół

Montaż monitoringu Legionowo cennikProfesjonalny serwis monitoringu Legionowo realizowany przez Funker IT Solutions to bardzo dobry wybór, jeżeli jesteście Państwo na etapie poszukiwań rzetelnej firmy.
Kompleksowo podejmujemy się wykonania wszelkich prac w zakresie serwisu monitoringu w Legionowie z zachowaniem rozsądnych cen, o czym możecie się Państwo przekonać decydując się na współpracę z Funker IT Solutions.
Zapraszamy!


Ile kosztuje montaż kamer do monitoringu w Legionowie?

Zakładanie monitoringu często wiąże się z komplikacjami, jak duże odległości, brak możliwości poprowadzenia kabla, wybranie odpowiedniego miejsca pod uchwyt kamery do monitoringu itp.
Usługi w zakresie instalacji telewizji przemysłowej w Legionowie tworzą część naszej oferty.

Montaż kamer kwalifikujemy jako instalacje nisko-prądowe. Kompleksowo przeprowadzamy działania obejmujące projektowanie, wycenę, montaż, serwis jak i modernizację systemów monitoringu.
Decydując się na montaż kamer przemysłowych w Legionowie za naszym pośrednictwem zapewniamy, że wszelkie prace w tej dziedzinie zostaną przeprowadzone terminowo i niezwykle sprawnie. Szczególne zasługi w tej dziedzinie należą do naszych wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad instalacją monitoringu, zapraszamy do skontaktowania się z nami.
Cena usługi montażu systemu telewizji przemysłowej będzie zależała przede wszystkim od powierzchni, która ma być monitorowana. Na przestronnych halach oraz większej liczbie pomieszczeń trzeba będzie zainstalować odpowiednio więcej sztuk kamer. Przełoży się to również na większą liczbę monitorów, na których wyświetlał się będzie obraz. Ważne dla nas jest, aby każdy zakątek był obserwowany przez chociaż jedną kamerę przemysłową. Dlatego po wstępnym kontakcie umówimy się z Państwem w tym miejscu, które ma zostać objęte monitoringiem. Podczas wizyty przedstawimy kosztorys oraz czas realizacji instalacji. Wycena oczywiście będzie darmowa. Zapraszamy!

Dlaczego warto skusić się na montaż kamer ?

Monitoring wizyjny poprawia nasze bezpieczeństwo, zarówno w prywatnym domu, w zakładzie pracy, czy w szkole i sklepie.
Dzięki niemu nie tylko mamy większe poczucie bezpieczeństwa, ale również rzeczywiście przekłada się na bezpieczeństwo. W sklepach, domach i zakładach pracy objętych monitoringiem wizyjnym potencjalni złodzieje, gdy zauważają, że zainstalowane są kamery zwykle rezygnują ze swoich czynów.
Jeśli nawet dojdzie do zdarzeń, których wolelibyśmy uniknąć, dzięki nagraniom z kamer, o wiele łatwiej jest policji znaleźć sprawcę przestępstwa.

Jak działa telewizja przemysłowa CCTV?

Monitoring wizyjny (często nazywany telewizją przemysłową) oparty jest na trzech zasadniczych elementach: kamerach zamontowanych w danych pomieszczeniach w ten sposób, aby móc śledzić każde miejsce.
Kolejny element telewizji przemysłowej to system przesyłania oraz magazynowania obrazu. Może to być klasyczny, analogowy monitoring wizyjny, jak również bardziej nowoczesny monitoring oparty na technologiach internetowych, czyli monitoring IP.
Trzecim elementem jest miejsce odbioru obrazu, czyli w tradycyjnym wymiarze pokój z monitorem lub monitorami, na których pokazywany jest obraz.

W nowoczesnym monitoringu IP może to być także Państwa smartfon.


Pracujemy z wykorzystaniem innowacyjnych i zarazem zaawansowanych technologii, aby móc osiągnąć pożądane efekty. Dysponujemy optymalnie przystosowanym sprzętem, aby proces instalacji kamer w Legionowie mógł zostać zrealizowany w sposób nieskomplikowany, za to jak najbardziej wydajnie dla przyszłych użytkowników.
Poszczególne kwestie są dokładnie konsultowane z Klientem, co wynika z naszych profesjonalnych i odpowiedzialnych działań.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji, jeżeli tylko oferta w zakresie monitoringu w Legionowie wzbudziła zainteresowanie i potrzebujecie profesjonalnego doradztwa.

Pracujemy w sposób kompleksowy, począwszy od wykonania analizy zagrożeń obiektu i opracowanie na tej podstawie projektu systemu zabezpieczeń, dostawy urządzeń poprzez montaż i uruchomienie systemu, szkoleń dla użytkowników, a na obsłudze serwisowej (gwarancyjnej i pogwarancyjnej) oraz regularnych konserwacjach okresowych kończąc.

W kwestiach bezpośrednio związanych z instalacją monitoringu w Legionowie w pełni koncentrujemy się na określonych wymaganiach ze strony klientów. Wszystko po to, aby wszelkie przeprowadzone prace mogły zostać wykonanie sprawnie i według najwyższych standardów. Z powodzeniem wykorzystujemy zaawansowane technologie oraz innowacyjne urządzenia.Ile kosztuje monitoring zewnętrzny domu jednorodzinnego? Jaka jest całkowita cena montażu?

Instalacja monitoringu w domu jednorodzinnym nie jest skomplikowana. Wszystko zależy jednak od zastosowanych podzespołów, liczby kamer, czy obraz ma być transmitowany on-line i dostępny w internecie z każdego zakątka ziemi (oczywiście po zalogowaniu).


Monitoring – jaka cena za punkt?

W koszt instalacji monitoringu wliczone są również pomiary, wycena, dojazdy, sprzęt oraz finalnie sama instalacja. Zależnie od skomplikowania danego obiektu, liczby oraz jakości zastosowanych kamer i innych podzespołów.


Jak zrobić monitoring?

Często Klienci pytają nas jak założyć monitoring przed domem? Tutaj nie jest potrzebny żadny poradnik, chyba, że planujesz to zrobić samemu. Sugerujemy jednak zlecenie tej pracy specjalistom. Wystarczy skontaktować się ze specjalistami w elektryczności. Zaufaj nam i zleć w całości montaż kamer w Twoim domu, firmie, posesji, garażu lub biurze, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony.


Co to jest CCTV?

Tłumacząc dosłownie z języka Angielskiego jest to Closed-Circuit TeleVision.
Definicja ta oznacza telewizję o zamkniętym obwodzie. CCTV potocznie określamy po Polsku jako telewizja przemysłowa lub trochę bardziej skomplikowanie jako telewizyjne systemy dozorowe.


Montaż monitoringu wizyjnego

Świadczymy usługi w pełnym zakresie konsultacji, projektowania, doboru, serwisu oraz montażu monitoringu wizyjnego.
Naszym Klientom proponujemy systemy telewizji przemysłowej opartej o standardy HD-CVI, HD-TVI, AHD oraz IP. Zapewniamy również dostawę sprzętu renomowanych producentów CCTV w atrakcyjnych cenach.


Zadbaj o jakość i szczegóły

Do głównych zadań systemu monitoringu, obok nadzoru w czasie rzeczywistym, należy zarejestrowanie i udokumentowanie działań przestępczych mających miejsce na monitorowanym terenie, takich jak kradzieże lub akty wandalizmu. Niestety często zdarza się, że z uwagi na słabą jakość, nagranie nie posiada żadnej wartości dowodowej. Dlatego naszym Klientom proponujemy realizację instalacji w jakości co najmniej Full HD.


Najlepszą jakość zapewnią:

profesjonalne kamery przemysłowe (w rozdzielczości Full HD, 2K, 4K)
markowy rejestrator wysokiej jakości
dyski twarde dedykowane do pracy ciągłej

Pracujemy na sprzęcie wiodących producentów:


Hikvision
Dahua
Novus
iCatch

Zapewniamy również montaż zasilania awaryjnego w oparciu o zasilacz buforowy lub UPS, podtrzymującego działanie systemu w przypadku zaniku napięcia sieciowego lub sabotażu linii energetycznej. Każda instalacja jest dostosowana do indywidualnych wymagań oraz potrzeb Klienta, ustalanych na bezpłatnym spotkaniu.


Posiadamy szeroki wybór kamer:

wandaloodpornych (klasa odporności IK10)
odpornych na warunki środowiskowe (klasa odporności IP67)
z wbudowanym oświetlaczem podczerwieni (widoczność również po zmroku)
z obiektywem zmiennoogniskowym, pozwalającym dostosować kąt (a co za tym idzie wielkość obserwowanej sceny) widzenia kamery obrotowych


Instalowane przez Funker IT Solutions rejestratory DVR oraz NVR posiadają szereg użytecznych funkcji takich jak:

możliwość zdalnego podglądu, odtwarzania nagrań i sterowania systemem przez dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne lub komputery PC

inteligentna analiza obrazu VCA (wykrywanie między innymi twarzy, ruchu, wtargnięcia na chroniony obszar, zniknięcia przedmiotu, przekroczenia linii)

powiadomienia o zaistnieniu zdarzenia inteligentnej analizy obrazu, awarii kamery, sabotażu obrazu


Monitoring bezprzewodowyWykonujemy instalacje w nowo wybudowanych domach, w istniejących lub nowo powstałych budynkach, halach, biurach i magazynach.
Montujemy instalacje monitoringu i alarmu zgodne ze standardami oraz wymogami prawnymi. Dzięki naszemu doświadczeniu pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań, aby instalacja zapewniała 100% bezpieczeństwa.Zapraszamy do kontaktu
509 284 567